Szkolenie tenisowe – Lato 2021

Zapraszamy na szkolenie tenisowe organizowane przez Morskie Towarzystwo Tenisowe.

Zajęcia odbywać będą się w Luzinie, na Orliku przy szkole podstawowej nr 1, a prowadzone będą przez licencjonowanych trenerów PZT/ITF zgodnie z najnowocześniejszą metodologią nauczania, tj. Tenis10 oraz Play+Stay. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Pierwsze treningi ruszają w Maju, a będą się odbywały w dniach pon-czw w godzinach 16-18 (szczegóły po zebraniu się grup szkoleniowych).

Cena za jedne zajęcia:
grupa 3-osobowa / 1x w tyg – 30,00 zł
grupa 6-osobowa / 1x w tyg – 20,00 zł
grupa 3-osobowa / 2x w tyg – 25,00 zł
grupa 6-osobowa / 2x w tyg – 15,00 zł

W ramach miesięcznej opłaty uzyskują też Państwo dostęp do strefy gracza/rodzica w obrębie strony www.morskiett.pl gdzie zamieszczane będą wszelkie informacje na temat treningów, takie jak założenia programowe, plany zajęć, plany rozwojowe, filmiki instruktażowe i wszelkie inne niezbędne informacje.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci chcących uprawiać tenis rekreacyjnie (grupa wieloosobowa) jak i tych, które chcą uprawiać go zawodowo (grupy 3-osobowe).

Klub Morskie Towarzystwo Tenisowe jest licencjonowanym podmiotem zrzeszonym w Polskim Związku Tenisowym, a jego gracze uzyskują możliwość wykupienia licencji zawodniczej (dzieci do lat 10 za darmo), co pozostaje nie bez znaczenia w związku z aktualnymi zawirowaniami związanymi z pandemią Covid19.

Zapraszamy do zapisywania dzieci.
Kontakt:
trener Dawid Wasiniewski
tel. 696480817
mail: wasiniewski.dawid@gmail.com
oraz facebook/messenger: Morskie Towarzystwo Tenisowe

Udostępnij