O nas

Morskie Towarzystwo Tenisowe

Istniejemy od 2018 roku!

Choć w tenisie funkcjonujemy już wiele lat…

Od początku swej działalności skupia się w głównej mierze na zawodniczej stronie tenisa ziemnego. Prowadzimy szkolenie zgodne z wymogami stawianymi przez Polski Związek Tenisowy i International Tennis Federation, oraz organizujemy turnieje dla graczy zrzeszonych. Nasi trenerzy posiadają odpowiednie licencje oraz ukończyli kursy honorowane przez wyżej wymienione organizacje.

Nie znaczy to oczywiście, że amatorzy nie mają u nas czego szukać! Na przykład nasz flagowy turniej „Tenisowe Mistrzostwa Morskie” przeznaczony jest zarówno dla zawodowców jak i amatorów, a może już poszczycić się ciekawą historią…

Nasze marzenia:

Turniej ITF 25 000$

Zobaczyć na własnych kortach czołowych polskich graczy? Może to właśnie u nas swój pierwszy triumf święcić będzie przyszła „Iga”? Sprowadzić tenisistów z trzeciej setki rankingu ATP?

O tak… właśnie to nas kręci!

Nasz wychowanek na szczycie

A gdyby tak wychować przyszłego juniorskiego Mistrza Polski? Albo nie… to jest ZBYT PROSTE. My chcemy, by któryś z naszych wychowanków wygrał ów wymarzony turniej ITF, jeśli już go w końcu zorganizujemy!

Kultowe miejsce

Mamy ambicję stworzyć korty, które aktywnie funkcjonować będą w świadomości lokalnej, będąc przy tym lubianymi i często odwiedzanymi! Możesz być pewien, że jeśli przyjdziesz do nas w młodym wieku, to najprawdopodobniej grać będziesz na naszych kortach dłużej od nas… 🙂